Kurz běžkování v Jizerských horách

Celodenní kurz obsahuje dopravu tam i zpět, tréninkovou část, stravování a krátký výlet.

Děti se naučí techniku klasického lyžování, zkusí si správně namazat běžky a případně techniku skate běžkování.

Proč na běžky? V současné době je běžecké lyžování opomíjeno na úkor lyžování. Je to ale velmi zajímavý sport při kterém zlepšíte svoji fyzickou kondici, poznáte krásnou zimní zasněženou krajinu a užijete si příjemný výlet. Zároveň při cestě z kopce užijete pořádný adrenalin.

Kurz je určen pro děti 9-14 let. Skupinka maximálně 6 osob.

Termíny:

• 13.1. 2019
  • 27.1. 2019
  • 17.2. 2019
  • 24.2. 2019
  • 10.3. 2019

Cena: 1000 ,- Kč

• cena obsahuje- dopravu  z Prahy – Letňany, stravování, instruktory.
  • cena neobsahuje- pojištění, pitný režim.

Jak kurz probíhá:

Ráno je sraz u metra Letňany, kdy děti nesednou do 9 místného auta a instruktoři je odvezou přímo do Bedřichova. V Bedřichově je možné zapůjčit běžecké lyže v místní půjčovně. V dopolední části kurz se budou instruktoři věnovat technice běžkování- správný odraz, práce s holemi, mazání lyží, průpravné cvičení, nácvik rovnováhy atd. Oběd bude v místní restauraci. Po obědě a odpočinku je v programu výlet dle možností skupinky. Po skončení běžkování instruktoři zase odvezou účastníky zpět do Prahy.