Kroužky základů lyžování ve skiareálu Chotouň

 

 

Pořádáme odpolední kroužky pro děti v lyžařském areálu na Chotouni.

Kurzy jsou v devadesátiminutových blocích jednou týdně a jsou zaměřeny na to aby děti zvládly bezpečně zastavit smýkaným obloukem a zlepšování jejich stylu pomocích intenzivního tréninku a vhodných metodických cvičení.

Rozpis kroužků:

  • Středa:  Sraz v 17:30 na Chotouni, cena: 1200,- Kč za 4 lekce. Začátek 9.1. 2019
  • Čtvrtek: Sraz 17:30 na Chotouni:  cena: 1200,- Kč za 4 lekce.  Začátek 6.1. 2019

Sjezdovky

Jedná se o mírné sjezdovky, které jsou vhodné pro naučení všech podstatných technik lyžování. K dispozici jsou 2 vleky typu poma a jeden pás pro úplné začátečníky (cena skipasu je zahrnuta v ceně kurzu).

Výuka

Výuka probíhá necelé dvě hodiny, kde jsou děti rozděleny do 2 družstev dle aktuálních schopností. Družstva po 4- 8 dětech má na starosti zkušený instruktor, který je učí základní techniky na lyžích. Postoj, přemysťování se na lyžích, brzdění pluhem, oblouky v pluhu, smýkané oblouky, správné padání a zvedání se zpět na lyže atd. 

Instruktoři

Instruktoři jsou většinou mladí energičtí lidé, kteří studují, nebo mají po škole a aktivně se věnují sportu. Mají také mnohé zkušenosti s prací s dětmi a umí skvěle na lyžích. Vlastní certifikát lyžařského instruktora. Instruktoři udělají maximum pro spokojenost dětí a zlepšení jejich lyžařské úrovně.

Cena: od 1200,- Kč  měsíční kurz – 4 týdny – (např. každé pondělí)  

  • V ceně: instruktor
  • V ceně není zahrnuto případné pujčovné lyží a skipas , lyže se dají zařídit v místní půjčovně po domluvě.
REGISTRACE ZDE

 

Organizace

Vedoucí kroužku vyzvedne přihlášené děti v místě srazu. Během kurzu se bude starat o všechny děti. Instruktoři budou k dispozici po celou lyžařskou část výcviku. V daný čas je jase vrátí na místě srazu.