Kroužky základů lyžování ve skiareálu Chotouň

Pořádáme odpolední kroužky pro děti v lyžařském areálu na Chotouni.

Kurzy jsou ve 2 hodinových blocích jednou týdně, které jsou zaměřeny na to aby děti zvládly bezpečně zastavit smýkaným obloukem a zlepšování jejich stylu pomocích intenzivního tréninku a vhodných metodických cvičení.

Rozpis kroužků:

• Pondělí:  ZŠ Petrovice Dopplerova 351: Sraz v 16:15 u školy, návrat zhruba 19:30, cena: 2200,- Kč za 4 lekce
  • Úterý:  Sraz na Chotouni: 17:15-19.05 Cena: 1200,- Kč za 4 lekce
  • Středa: ZŠ Mikulova, Sraz v 16:15 u školy, návrat zhruba 19:30, cena: 2200,- Kč za 4 lekce
  • Čtvrtek: Sraz na Chotouni: 17:15-19.05 Cena: 1200,- Kč za 4 lekce
  • Pátek: Sraz u metra Roztyly, v 16:15 , návrat zhruba 19:30, cena: 2200,- Kč za 4 lekce

Sjezdovky

Jedná se o mírné sjezdovky, které jsou vhodné pro naučení všech podstatných technik lyžování. K dispozici jsou 2 vleky typu poma a jeden pás pro úplné začátečníky (cena skipasu je zahrnuta v ceně kurzu).

Doprava

Doprava je řešena smluvenou autobusovou dopravou dle počtu účastníků. Minibus je přistaven přímo ke škole, kde děti nastoupí a po programu je zaveze zase přímo ke škole

Výuka

Výuka probíhá necelé dvě hodiny, kde jsou děti rozděleny do 2 družstev dle aktuálních schopností. Družstva po 4- 8 dětech má na starosti zkušený instruktor, který je učí základní techniky na lyžích. Postoj, přemysťování se na lyžích, brzdění pluhem, oblouky v pluhu, smýkané oblouky, správné padání a zvedání se zpět na lyže atd.

Instruktoři

Instruktoři jsou většinou mladí energičtí lidé, kteří studují, nebo mají po škole a aktivně se věnují sportu. Mají také mnohé zkušenosti s prací s dětmi a umí skvěle na lyžích. Vlastní certifikát lyžařského instruktora. Instruktoři udělají maximum pro spokojenost dětí a zlepšení jejich lyžařské úrovně.

Cena: 2190,- Kč  měsíční kurz – 4 týdny – (např. každé pondělí)

• V ceně: doprava, skipas, instruktor, delegát kroužku, svačinka, čaj.
  • V ceně není zahrnuto případné pujčovné lyží. Lyže se dají zařídit v místní půjčovně po domluvě.
REGISTRACE ZDE

Organizace

Vedoucí kroužku vyzvedne přihlášené děti v místě srazu sraz před školou. Zároveň bude čekat domluvený minibus, který děti odveze na Chotouň. Během kurzu se bude starat o všechny děti hlavní vedoucí kroužku , který bude pomáhat dětem s obouváním lyží, bude jim podávat občerstvení, pomáhat na WC, nebo zařídí zapůjčení lyží.  Instruktoři budou k dispozici po celou lyžařskou část výcviku.