LYŽEŠKOLA- S NÁMI SI LYŽOVÁNÍ UŽIJETE

běžecké lyžování

Kurz běžkování v různých lokalitách

Celodenní kurz obsahuje dopravu tam i zpět, tréninkovou část, stravování a krátký výlet.

Děti se naučí techniku klasického lyžování a případně techniku skatového běžkování.

Proč na běžky? V současné době je běžecké lyžování opomíjeno na úkor lyžování. Je to ale velmi zajímavý sport při kterém zlepšíte svoji fyzickou kondici, poznáte krásnou zimní zasněženou krajinu a užijete si příjemný výlet. Zároveň při cestě z kopce užijete pořádný adrenalin.

Kurz je určen pro děti 8-14 let. Skupinka maximálně 7 osob.

Termíny na rok 2024:

• 28.1.
    • 25.2.
    • 10.3.

Cena: 1550 ,- Kč

• cena obsahuje: dopravu  z Prahy – Letňan, stravování, výuku instruktory.
      • cena neobsahuje: pojištění, pitný režim, půjčení běžek
REGISTRACE ZDE

Jak kurz probíhá:

Ráno je sraz u metra Letňany, odkud instruktoři odvezou děti přímo k běžkařským areálům v daných lokalitách. V Bedřichově je možné zapůjčit běžecké lyže v místní půjčovně. V dopolední části kurz se budou instruktoři věnovat technice běžkování – správný odraz, práce s holemi, průpravné cvičení, nácvik rovnováhy, hry atd. Oběd bude v místní restauraci. Po obědě a odpočinku je v programu výlet dle možností skupinky. Po skončení běžkování instruktoři zase odvezou účastníky zpět do Prahy, s návratem mezi 17. a 18. hodinou.