LYŽEŠKOLA- S NÁMI SI LYŽOVÁNÍ UŽIJETE

běžecké lyžování

Kurz běžkování v různých lokalitách

Celodenní kurz obsahuje dopravu tam i zpět, tréninkovou část, stravování a krátký výlet.

Děti se naučí techniku klasického lyžování a případně techniku skatového běžkování.

Proč na běžky? V současné době je běžecké lyžování opomíjeno na úkor lyžování. Je to ale velmi zajímavý sport při kterém zlepšíte svoji fyzickou kondici, poznáte krásnou zimní zasněženou krajinu a užijete si příjemný výlet. Zároveň při cestě z kopce užijete pořádný adrenalin.

Kurz je určen pro děti 8-14 let. Skupinka maximálně 7 osob.

Termíny:

• 10.1. 2021 (neděle) – Bedřichov
  • 24.1. 2021 (neděle) – Bedřichov
  • 13.2. 2021 (sobota) –  Vrchlabí
  • 27.2. 2021 (sobota) – Bedřichov
  • 14.3. 2021 (neděle) – Bedřichov

Cena: 1000 ,- Kč

• cena obsahuje- dopravu  z Prahy – Letňany, stravování, instruktory.
  • cena neobsahuje- pojištění, pitný režim.
REGISTRACE ZDE

Jak kurz probíhá:

Ráno je sraz u metra Letňany, kdy děti nesednou do 9 místného auta a instruktoři je odvezou přímo k běžkařským areálům v daných lokalitách. V Bedřichově je možné zapůjčit běžecké lyže v místní půjčovně. Na Benecko a do Jilemnice doporučujeme běžky půjčit v Praze. V dopolední části kurz se budou instruktoři věnovat technice běžkování- správný odraz, práce s holemi, průpravné cvičení, nácvik rovnováhy atd. Oběd bude v místní restauraci. Po obědě a odpočinku je v programu výlet dle možností skupinky. Po skončení běžkování instruktoři zase odvezou účastníky zpět do Prahy, s návratem mezi 17. a 18. hodinou.