Nauč se perfektně lyžovat

kontakt

Email: info@sportfuncamp.cz

Telefon: +420 724929269

IČO:  04966881

 

Představení společnosti:

Společnost vznikla spojením několika instruktorů v roce 2016, kdy už organizovala několik lyžařských kurzů a campů. Instruktoři jsou absolventi UK FTVS s cetrifikátem lyžařského instruktora a mají zkušenosti s výukou z několikaleté praxe v jiných lyžařských školách.

Společnost SportFun Camp s.r.o. organizuje další sportovní akce Více zde:

 

NAŠI INSTRUKTOŘI

Mgr. Vojtěch Škop

Mgr. Vojtěch Škop

Vojtěch Škop založil v roce 2012 školu bruslení (www.inlineskola.cz). Vystudoval magisterský obor sportovní management na fakultě tělesné výchovy a sportu. Od te doby pracuje ve sportu jako instruktor bruslení, lyžování, cyklistiky a konoistiky.  Jeho záliby jsou- práce, tréninky na bruslích, sportovní akce s dětmi, adrenalinové sporty, kitesurfing, lyžování, kanoistika a cyklistika.

Gabriela Skamenová

Gabriela Skamenová

Gábina je skvělá a velmi příjemná instruktorka, která je hlavní instruktorkou na letních příměstských táborech na Pražačce a také vede několik kroužků bruslení. Studuje architekturu na ČVUT a má ráda cestování, sport, bruslení a děti.

Kateřina Škopová

Kateřina Škopová

Katka je velmi schopná instruktorka, která má dobré organizační a vůdčí schopnosti. V současné době studuje navazující magisterské studium na UK obor zeměpis, tělocvik. Mezi její záliby patří cestování, sporty- inline bruslení, cyklistika, dálkové běhy, plavání atd. Ve svém volném čase vede středisko skautů v Praze Čakovicích. Instruktorkou bruslení je již 6 let.

Mgr. Petr Štefan

Mgr. Petr Štefan

Petr je absolventem oboru sportovní management na UK FTVS. Je to velký sportovec a výborný bruslař, každé léto ho můžete potkat na táborech v Bohnicích, kde vede cyklistické a inline tábory. Na Petra je spoleh a výuku vede velmi profesionálně. Jeho záliby jsou- bruslení, hokej, cyklistika, rodina.

Marian Jelínek

Marian Jelínek

Marian Jelínek je prima instruktor, který nezkazí žádnou legraci, je zároveň velice spolehlivý a umí s klienty dobře komunikovat. V současnosti studuje UK FTVS, kde bude brzy Bakalářem. Jeho záliby jsou: Bruslení, snowboard, cestování, florbal.