LYŽEŠKOLA- S NÁMI SI LYŽOVÁNÍ UŽIJETE

Kroužky lyžování pro děti

 Kroužky základů lyžování ve skiareálu Chotouň

Pořádáme odpolední kroužky pro děti v lyžařském areálu na Chotouni.

Kurzy jsou v devadesátiminutových blocích jednou týdně a jsou zaměřeny na to aby děti zvládly bezpečně zastavit smýkaným obloukem a zlepšování jejich stylu pomocích intenzivního tréninku a vhodných metodických cvičení.

Rozpis kroužků:

Pondělí: Sraz v 17:30 na Chotouni, cena: 1800,- Kč za 4 lekce. Začátek 4.1. 2021

Úterý: Sraz v 17:30 na Chotouni, cena: 1800,- Kč za 4 lekce. Začátek 5.1. 2021

Středa:  Sraz v 17:30 na Chotouni, cena: 1800,- Kč za 4 lekce. Začátek 6.1. 2021

Čtvrtek: Sraz 17:30 na Chotouni:  cena: 1800,- Kč za 4 lekce.  Začátek 7.1. 2021

Pátek: Sraz v 17:30 na Chotouni, cena: 1800,- Kč za 4 lekce. Začátek 8.1. 2021

Sjezdovky

Jedná se o mírné sjezdovky, které jsou vhodné pro naučení všech podstatných technik lyžování. K dispozici jsou 2 vleky typu poma a jeden pás pro úplné začátečníky.

Výuka

Výuka probíhá 90 minu, kde jsou děti rozděleny do 2 družstev dle aktuálních schopností. Družstva po 4- 8 dětech má na starosti zkušený instruktor, který je učí základní techniky na lyžích. Postoj, přemisťování se na lyžích, brzdění pluhem, oblouky v pluhu, smýkané oblouky, správné padání a zvedání se zpět na lyže atd.

REGISTRACE ZDE

Instruktoři

Instruktoři jsou většinou mladí energičtí lidé, kteří studují, nebo mají po škole a aktivně se věnují sportu. Mají také mnohé zkušenosti s prací s dětmi a umí skvěle na lyžích. Vlastní certifikát lyžařského instruktora. Instruktoři udělají maximum pro spokojenost dětí a zlepšení jejich lyžařské úrovně.

Cena: od 1800,- Kč  měsíční kurz – 4 týdny – (např. každé pondělí)  

    V ceně není zahrnuto případné pujčovné lyží a skipas , lyže se dají půjčit v místní půjčovně po domluvě.

Organizace

Vedoucí kroužku vyzvedne přihlášené děti v místě srazu. Během kurzu se bude starat o všechny děti. Instruktoři budou k dispozici po celou lyžařskou část výcviku. V daný čas je jase vrátí na místě srazu.