LYŽEŠKOLA- S NÁMI SI LYŽOVÁNÍ UŽIJETE

Kroužky lyžování pro děti

 Kroužky základů lyžování ve skiareálu Chotouň

Pořádáme odpolední kroužky pro děti v lyžařském areálu na Chotouni.

Kurzy jsou v devadesátiminutových blocích jednou týdně a jsou zaměřeny na to aby děti zvládly bezpečně zastavit smýkaným obloukem a zlepšování jejich stylu pomocích intenzivního tréninku a vhodných metodických cvičení.

Rozpis kroužků:


Kroužky probíhají každý všední den (dle aktuální obsazenosti) ve dvou turnusech po čtyřech lekcích.
– První turnus začíná v týdnu od 1.1.2024
– Druhý turnus začíná v týdnu od 29.1.2024

Začátek kroužku je vždy v 17:30

Sjezdovky

Jedná se o mírné sjezdovky, které jsou vhodné pro naučení všech podstatných technik lyžování. K dispozici jsou 2 vleky typu poma a jeden pás pro úplné začátečníky.

Výuka

Výuka probíhá 90 minu, kde jsou děti rozděleny do 2 družstev dle aktuálních schopností. Družstva po 4 – 8 dětech má na starosti zkušený instruktor, který je učí základní techniky na lyžích. Postoj, přemisťování se na lyžích, brzdění pluhem, oblouky v pluhu, smýkané oblouky, správné padání a zvedání se zpět na lyže atd.

REGISTRACE ZDE

Instruktoři

Instruktoři jsou většinou mladí energičtí lidé, kteří studují, nebo mají po škole a aktivně se věnují sportu. Mají také mnohé zkušenosti s prací s dětmi a umí skvěle na lyžích. Vlastní certifikát lyžařského instruktora. Instruktoři udělají maximum pro spokojenost dětí a zlepšení jejich lyžařské úrovně.

Organizace

Vedoucí kroužku vyzvedne přihlášené děti v místě srazu pod hlavní sjezdovkou. Během kurzu se bude starat o všechny děti. Instruktoři budou k dispozici po celou lyžařskou část výcviku. V daný čas je jase vrátí na místě srazu. Dle počtu přihlášených dětí budou 2 skupiny- začátečníci a mírně pokročilí. 

V středu a v pátek je možno využít náš svoz. Nástupní místa jsou vždy u stanic metra: 
Út:  Opatov 16:45,
Pá: Kobylisy 16:15, Smíchovské nádraží 16:45
Návrat na místo ve 19:45, resp. ve 20:15. Cena svozu: 150,- Kč / dítě

Cena:  2200,- Kč  měsíční kurz – 4 týdny – (např. každé pondělí)  

V ceně není zahrnuto: skipass, případné půjčovné lyží (lze zapůjčit v místní půjčovně), doprava (svoz st, pá)