LYŽEŠKOLA- S NÁMI SI LYŽOVÁNÍ UŽIJETE

Jednodenní lyžařský kurz pro děti

Pro děti organizujeme velice oblíbené jednodenní lyžařské výlety. Celý den děti budou pod dohledem zkušených instruktorů v areálu Herlíkovice a Bubákov v Krkonoších. Děti se za celý den krásně vylyžují a nebudou se poté bát ani prudších kopců.

Program kurzu:

Ráno děti odevzdáte na skibus a večer si je zase vyzvednete a o nic se nemusíte starat. Odjezd minibusu je v 7:30 z Letňan. Návrat kolem 18. hodiny.

Děti budou rozděleny dle schopností do skupinek. Skupinky budou trénovat převážně bezpečnou jízdu dle zásad FIS, dále techniku smýkaného a carvingového oblouku, brzdění. Počet dětí ve skupince je 3-7. Svačinové pauzy probíhají přímo na svahu, oběd je v restauraci u sjezdovky.

Kurz je určen pro děti, které:
  • jsou ve věku 7-12 let
  • dokáží samostatně jezdit na vleku (kotva, poma, nástup na sedačkovou lanovku)
  • jsou schopny zabrzdit i v prudším kopci
  • kurz není vhodný pro začátečníky!  Těm doporučíme spíše individuální výuku

Kurz není vhodný pro úplné začátečníky. Těm doporučujeme individuální výuku.
Termíny pro sezónu 2023/24:

6.1. 2024

13.1. 2024

27.1. 2024

10.2. 2024

24.2. 2024

9.3. 2024

4.3. 2023

Cena:   2350,- Kč
  • cena zahrnuje: skipas, dopravu, 2 svačiny, oběd, pitný režim na sjezdovce, výuku (2 dvouhodinové bloky s pauzou na svačinu + hodina volné lyžování s dozorem)

REGISTRACE ZDE